Historia zapisana w kamieniu

Pamiętasz? Kiedy byłeś dzieckiem kolekcjonowałeś kamienie – dostrzegałeś ich piękno, wyjątkowość. Każdy był inny. Niektóre służyły Ci do krzesania iskier, inne po prostu były gładkie i piękne, a te płaskie były idealne do puszczania kaczek na jeziorze… Wielu z nas pamięta pierwsze wyprawy w góry, gdzie mogliśmy podziwiać ogromne bloki skalne, które stały tam od wieków. Podobnie reagowaliśmy na dostojne budowle z kamienia doceniając ich piękno i majestat…

Kamień – doskonały materiał wykończeniowy

Dziś kamień powraca do łask – ponownie doceniamy jego piękno jako materiału budowlanego i wykończeniowego. Podzielamy tę pasję od lat, kiedy rozpoczęliśmy naszą przyjaźń z kamieniem w 2002 otwierając w Mławie firmę Foster Granit.

Na początku firma importowaliśmy bloki granitowe zlecając produkcję płyt granitowych a także samemu wykonując prace kamieniarskie dla Klientów indywidualnych. Różnorodność kamienia i oczekiwania Klientów sprawiły, że zaczęliśmy go sprowadzać i sprzedawać na rynku. Z producenta i wykonawcy staliśmy się w roku 2004 dostawcą płyt granitowych dla zakładów kamieniarskich. 

W 2005 powstał drugi oddział Foster Granit – hurtownia kamienia w Dywitach niedaleko Olsztyna – od tej pory sprzedajemy płyty granitowe, kostkę granitową i inne materiały mieszkańcom Olsztyna i okolic.

Przez cały czas  poszerzamy swoją ofertę służąc swoim doświadczeniem i siecią dostawców kamienia najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy:

  • zakłady kamieniarskie,
  • firmy zajmujące się architekturą ogrodów,
  • firmy budowlane,
  • Klientów indywidualnych.